Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Zespół Świetlic Środowiskowych w Brzozowie

Placówki

Placówka w Brzozowie usytuowana jest w budynku wielokondygnacyjnym,nie pozbawionym barier architektonicznych, w centrum BrzozowaDo budynku prowadzą dwa wejścia, jedno od chodnika przy ulicy Mickiewicza, drugie od strony parkingu. Placówka usytuowana jest na drugim piętrze budynku. Możliwość kontaktu z pracownikiem za pośrednictwem mail dorotaschmidt-zss@wp.pl, lub tel 13 43 423 99, pracownik po uzgodnieniu telefonicznym zejdzie na parter budynku.

 

Placówka w Przysietnicy mieści się w parterowym budynku, do którego prowadzą dwa wejścia. Przy budynku jest parking, z którego bezpośrednio można wejść lub wjechać wózkiem inwalidzkim na teren placówki. Z szerokiego korytarza jest dogodne dojście do toalet i do dużej sali.

 

Placówka w Humniskach Skrzyżowanie mieści się w dolnej części kościoła, na parterze , posiada dwa wejścia z szerokimi drzwiami. Do placówki jest dogodny dojazd z parkingu.           Z szerokiego korytarza dogodny dostęp do toalet.

 

Placówka w Humniskach Duża Strona mieści się w wyremontowanym w 2017 roku , parterowym budynku, pozbawionym barier architektonicznych. Przy budynku jest parking,           z którego prowadzi bezpośredni szeroki podjazd do placówki. Budynek jest ogrodzony.

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Zegar